Держкомтелерадіо оголошує з 1 березня до 1 травня 2017 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка

Держкомтелерадіо оголошує з 1 березня до 1 травня 2017 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
Приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.
Державний комітет телебачення і радіомовлення України визначатиме переможців в 4-ох номінаціях за кращі: публікацію у друкованих засобах масової інформації; твір у телевізійній чи радіомовній сфері та за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.
Твори мають бути опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їхнього висунення. Премію присуджують щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі двох тисяч гривень кожна.
Одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.
Положення про премію імені Івана Франка розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *