Як організувати діяльність об’єднаних територіальних громад обговорили на семінарі-нараді в Івано-Франківську

Як організувати діяльність об’єднаних територіальних громад обговорили на семінарі-нараді в Івано-Франківську. У ній взяли участь представники Печеніжинської, Старобогородчанської і Верхнянської об’єднаних територіальних громад, що вже живуть за новими стандартами. А також – гості із “перспективних” ОТГ: Білоберізької, у якій нещодавно відбулись перші вибори голови та депутатів, і Бурштинської, у котрій на вибори тільки очікують. Із подробицями – Софія Шеметуха:

“Не тільки вирішити, але й випередити” – таким міг би бути девіз цього чергового заходу у рамках реформи децентралізації. Адже представників об’єднаних територіальних громад, що не завжди знають як використовувати свої повноваження і можливості, консультували представники влади, що вже мають досвід управління. Далі – експерт із реформування місцевого самоврядування Руслан Панасюк.

Серед розглянутих питань – багато стосуються гуманітарної сфери. Зокрема, медичної. Про це – експерт із організаційно-правових питань Марія Баран.

“Білоберізька ОТГ, що наразі готується до першої сесії, із новими проблемами вже зіткнулася. Але тут на них дивляться із позитивом”, – розповідає голова громади Дмитро Іванюк.

Ті ж запитання, що таки залишаться без відповіді, експерти Офісу реформ перенаправлять у відповідні профільні міністерства до Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *