ХІ Всеукраїнська Благодійна Акція Серце до Серця – “Врятуй життя дитини!”

10 років поспіль, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України.

Із переліком закупленого медичного обладнання за всі роки діяльності можна ознайомитись за посиланням –www.sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja/

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» http://sercedoserca.com.ua веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні. Організація збору коштів в рамках благодійної акції, є тільки один з методів реалізації даної мети:

Основні цілі фонду являють собою:

  • розвиток волонтерського руху в Україні за принципами  європейських стандарті;
  • привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітност
  • виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
  • покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Цього року, Фонд «Серце до серця» організовує фестиваль під назвою «Woodstock Ukraine» http://www.woodstock.in.ua, який відбудеться з 28 до 30 липня 2016 року у Львівській області. Фестиваль «Woodstoсk Ukraine»  традиційно є безкоштовним і відкритим для всіх учасників. Він присвячений благодійності, розвитку волонтерського руху в Україні та вдячності волонтерам «Серце до серця» (яких налічується близько 40000 осіб по всій Україні.

Протягом 2006 – 2015 років, за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес-структур було закуплено медичного обладнання на суму 35 564 788, 98 грн. (за ринковими цінами) та передано у безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднаннякожної області України.

Перелік закупленого медичного обладнання за всі роки діяльності Ви зможете ознайомитись за посиланням –www.sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja/

Цього року Фонд «Серце до серця» організовує ХI Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 4 до 24 квітня 2016 рік. Кошти збиратимуться з метою придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень в обласні дитячі лікарні.

Звертаємось до Вас з прохання долучитись до акції шляхом здійснення пожерт на єдиний рахунок фонду: : р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227
Найменування платежу : Благодійний внесок Івано-Франківської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *