Начальнику управління патрульної поліції в Івано-Франківську Дмитрові Міхальцю повідомлено про підозру у перевищенні влади.

Начальнику управління патрульної поліції в Івано-Франківську Дмитрові Міхальцю повідомлено про підозру у перевищенні влади. Також обласна прокуратура скерувала до суду клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі 100 тисяч гривень, а також відсторонення його від займаної посади.

Йдеться про випадок, коли на початку вересня цього року до керівника управління патрульної поліції в Івано-Франківську звернувся учасник АТО Іван Чайковський, який висловив незгоду з постановою про накладення на нього адміністративного стягнення за неправильно припаркований автомобіль, – інформує прес-служба обласної прокуратури.

Іван Чайковський твердить, що Дмитро Міхалець не дослухавши його, наказав залишити кабінет. Коли він не погодився вийти, поліцейський — далі цитата: “схопив мене за руки і кинув до підлоги під крісла…”. Прокуратура стверджує, що нанесення Івану Чайковському легких тілесних ушкоджень підтверджується висновком судово-медичного експерта.

Однак полісмен зазначає, що ініціатором конфлікту був сам атовець, який не був згідний з діями підлеглих Міхальця, та постійно прикривався тим, що він воював на Сході України. Цитую: “Я попросив його вийти з кабінету та на моє прохання позитивної реакції не було. Тоді я вийшов з-за столу і взяв стражника під руку, щоб провести, та з його боку був спротив і екскалація конфлікту”, – запевнив полісмен.”

Ситуацію коментує прес-секретар Патрульної поліції Івано-Франківська Микола Гурак:

У четвер, 27 жовтня, в Івано-Франківському міському суді було призначене засідання, де суд повинен був обрати міру запобіжного заходу для Дмитра Міхальця. Однак керівник патрульної поліції на нього не з‘явився, оскільки, як повідомили у прес-службі відомства, він перебуває у відрядженні. Тому розгляд справи перенесено. Він відбудеться 28 жовтня о 10:30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *