До акції «Посади дерево миру» закликає Бюро з питань екології УГКЦ

Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви ініціює Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево миру».

Крім забруднення повітря, землі та води, до катастрофічних екологічних наслідків призводять лісові та степові пожежі, спричинені масовими артобстрілами та умисними підпалами в тактичних цілях. Від воєнних дій на Сході України вже постраждали сотні тисяч гектарів степової та лісової рослинності. Враховуючи, що основні масиви лісів в межах зони АТО є штучними насадженнями на місці піщаних арен, після вигорання на місці лісу відкриваються оголені піски, не вкриті рослинністю та відкриті для ерозії.

Усі екологічні наслідки війни фокусуються на людині, яка їх спричинює, але, зрештою, і сама стає їх жертвою.

Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви ініціює проведення безтермінової акції «Посади дерево миру», яка розпочнеться 5 листопада, напередодні Міжнародного дня запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Координаторами акції на регіональному рівні виступають єпархіальні та екзархальні референти Бюро УГКЦ з питань екології.

Закликаємо духовенство, вірних та всіх людей доброї волі до цієї безтермінової акції та діл милосердя до Божого створіння. Сподіваємось також на відповідну підтримку органів влади та державних природоохоронних інституцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *