В Рогатині відбулася урочиста церемонія нагородження переможців премії «Людина року – 2016»

В Рогатині відбулася урочиста церемонія нагородження переможців премії «Людина року – 2016». За словами міського голови Сергія Насалика, вшанували особистостей, котрі своїм досвідом, самопожертвою, працею у різних галузях стали символом Рогатина і оберегом духовності України.

У номінації «Правозахисник року» переміг волонтер, координатор організації «Армія СОС Канада» Святослав Фояка – нагороду вручили його батькові. Ще один переможець – у номінації «Захисник України» – боєць Національної гвардії Володимир Кізима, зараз знаходиться на фронті, тож відзнаку йому передасть побратим з «Правого сектору» Василь Байда. Вручені також відзнаки за перемоги у номінаціях «Родина року», «Медик року», «Освітянин року», «Жінка-лідер», «Комунальник року», «Митець року», «Громадський діяч», «Юний талант року», «Учень року». А у номінаціях «Спортсмен року» і «Наставник року» кращими визнані майстер спорту з кульової стрільби, чемпіон України серед дорослих та дворазовий чемпіон України серед юніорів Денис Ворона і його батько, тренер-викладач з кульової стрільби, Володимир Ворона.

До речі, імена переможців до останнього залишались у секреті, конкурсна комісія підраховувала результати голосування у нарадчій кімнаті безпосередньо під час свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *