В храмі Царя Христа, що в Івано-Франківську, триває VIIІ Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”

У храмі Царя Христа, що в Івано-Франківську, триває VIIІ Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”. Цьогріч фестиваль є особливим – дійство вийшло не лише за межі Храму — 14 січня колядуватимуть на Вічевому майдані, а й отримало міжнародну складову: до заходів долучились колективи з-за кордону — Латвії, Литви та Польщі. Доволі широка й українська географія: у програмі — колядники з Івано-Франківська та області, із Запоріжжя, Харкова, Львова, Києва, Волновахи (Донецької обл.) та інших міст.
Крім того, організатори поєднали фестиваль із відзначенням 400-ї річниці заснування чину святого Василія Великого. Тож кожен фестивальний день розпочинається літургією одного із василіянських хорів. Сьогодні співатиме хор «Світло тихе» церкви апостолів Петра і Павла ЧСВВ з Дрогобича.
Як зауважує ігумен монастиря Царя Христа отців Василіян УГКЦ м.Івано-Франківська о.Йосафат Хаймик, приїжджають також колективи з інших конфесій, і це не може не тішити. Зокрема сьогодні можна буде почути хор Ставропігійського братства «Ставрос» УАПЦ.
Після Літургії розпочнуться виступи колективів. Виступатимуть квартет бандуристок «Гердан» Інституту мистецтв ПНУ ім.В.Стефаника, хор «Світло тихе» церкви апостолів Петра і Павла ЧСВВ з Дрогобича, хор Ставропігійського братства «Ставрос» УАПЦ зі Львова, струнний ансамбль «Quattro Corde» Івано-Франківської обласної філармонії, народний аматорський хор «Первоцвіт» НД с.Микитинці та камерний хор «Credo» Архікатедрального собору Св. Воскресіння (м.Івано-Франківськ).
Триватиме фестиваль до 15 січня та завершиться традиційно гала-концертом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *