VIIІ Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”. День шостий

У храмі Царя Христа, що в Івано-Франківську, триває VIIІ Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях». Сьогодні поціновувачі колядок насолоджуватимуться виступом Литовського хору «Cantus vita» з м.Купішкіс, який є родзинкою шостого дня фестивалю. А завтра «Коляда на Майзлях» вийде за межі церкви Царя Христа. “14 січня учасники дійства колядуватимуть на Вічевому майдані,” – говорить один з організаторів «Коляди на Майзлях», регент хору «Кантемус» Ігор Дем’янець.
Завершиться фестиваль 15 січня. Цього недільного дня організатори запрошують усіх охочих на гала-концерт, який розпочнеться о 16 год.
Чому впродовж восьми років збереглась традиція завершувати фестиваль саме гала-концертом, розповідає один з організаторів «Коляди на Майзлях», регент хору «Осанна» Любов Терлецька.
Тож у неділю колядуватимуть молодіжні хори «Осанна» та «Істина», камерний хор «Cantemus», хор церкви Пресвятого Серця Христового монастиря сестер Василіянок з Івано-Франківська, народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Барви Прикарпаття» зі Старих Кривотул, дитячі ансамблі «Дзвіночки» ДМШ№1 та «Віночок» Тисменичанської ДМШ, зразковий дитячий хор «Ластівка» Будинку дитячої та юнацької творчості з Києва, вокальний ансамбль Інституту мистецтв ПНУ ім.В.Стефаника, Камерний хор «Credo» Архікатедрального собору Св. Воскресіння, Народний молодіжний камерний хор Кременецького БК (м.Кременець). А також гості з-за кордону: хор м.Рибник, Польща, хор «Cantusvita» м.Купішкіс, Литва, Церковний хор «Потік» м.Кошалін, Польща, хор «Камертон» м.Ополє, Польща. Ось таким колоритним буде завершення 8-го різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *