Сьогодні – день народження Суспільного, підрозділом якого є і ТРК “Карпати”!

19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридична особа і припинено юридичну особу НТКУ.
Про це повідомив голова Держкомтелерадіо, голова комісії з перетворення НТКУ в НСТУ Олег Наливайко.
«Сьогодні історичний момент у розбудові медіасфери нашої держави. Згідно з дорожньою картою другого етапу перетворення державної телерадіокомпанії України в суспільну відбулась реєстрація юридичної особи Національна суспільна телерадіокомпанія України, – зазначив Олег Наливайко. – Довгі десятиліття ми йшли до нашої журналістської мети, а з 2005 року створення Суспільного мовника і реформування друкованих державних і комунальних видань ще й стало добровільним зобов’язанням України перед Радою Європи після приєднання до європейської родини. В минулому році ми розпочали реформування друкованих ЗМІ, яке маємо завершити згідно із законом до кінця 2018 року. І ось тепер – створення повноцінного суспільного мовника.»
Голова Держкомтелерадіо називає ці реформи впевненими і свідомими кроками на шляху до наших європейських прагнень, на шляху до виконання вимог Революції Гідності.
«Найближчими днями запрацює Наглядова рада НСТУ, і ми всі разом розпочнемо створення майбутнього взірця і лідера медіасфери, – вважає Олег Наливайко. – Для цього все є: професійна і патріотична Наглядова рада, великий професійний колектив, який прагне змін, значно збільшене державою фінансування. У мене немає сумнівів, що НСТУ буде профінансовано в повному обсязі і згідно із законом. Ми маємо повну політичну підтримку Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, медійної громадськості, а найголовніше – суспільства, яке прагне реформ. Медіасфера демонструє ефективність і вміння доводити до перемоги розпочаті справи.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *