Радіоцикл “Обертинці в Парижі”

У понеділок, 13 березня, о 21:10 в ефірі обласного радіо “Карпати” стартував радіоцикл Обертинці в Парижі у рамках телерадіопроекту “Свій край як рай”. Автор Добош Галина.


Передача І. Дорога до Франції.

Розмова з водіями буса, які щотижня возять заробітчан до Франції: куди і з яким настроєм їздять люди у пошуках заробітку, чи легкою є така праця і розлука з домівкою; людські історії та долі. Для них Париж розпочинається з зупинки біля метро Шато Ландон.

Передача ІI. Заробітчанські історії.

Історії заробітчан з Обертина: якими були дороги до Парижа, чи легкий заробітчанський хліб, за чим найбільше сумують, яким бачать своє майбутнє?

Передача IІI. Французькі українці.

Українська діаспора у Франції: ті, хто тут народився від батьків-українців і хто приїхав на заробітки з четвертою хвилею еміграції. Український дух, українські традиції і пісні, громадські акції на підтримку України. Знайомство з родиною Пастернаків, які продовжують справу дружини і матері світлої пам’яті Наталі Пастернак, яка була очільницею української громади у Франції.

Передача IV. Зустрічі на бульварі Сен-Жермен.

Українська церква св. Володимира Великого, суботня українська школа при ній – навколо них згуртовуються заробітчани. Знайомство з обертинцями різного віку – загалом їм у Парижі близько тисячі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *